INDIOS s.r.o. 
INDIOS s.r.o. - kvalitní stany za rozumné ceny INDIOS s.r.o. - rytířské stany INDIOS s.r.o. - Pantheon

Vyrábíme táborové stany všech typů. Chcete dovybavit váš tábor novými stany? Hledáte kvalitní týpí ve kterém můžete bez obav rozdělat oheň? Nebo chystáte akci s historickou tématikou? S důvěrou se na nás obraťte.

Rytířské a středověké stany nabízíme v různých variantách, vyrábíme je z čistě bavlněné látky, která je naimpregnována a ošetřena proti plísni. Základní barvou je přírodní nebarvená látka, ze které se v minulosti nešily pouze stany, ale také jednoduché oblečení, pytle nebo tašky pro denní potřebu. V naší nabídce samozřejmě nechybí ani stany v nejrůznějších barevných kombinacích, ať už podle přání zákazníka či podle námi připravených vzorů.

Tvary a velikosti našich rytířských stanů co možná nejvěrněji kopírují dobová zobrazení středověkých stanů v rozmezí 11. – 17. století. Pro zajímavost zmiňujeme, že v této době tvořily rytířské stany neodmyslitelnou kulisu každého rytířského turnaje nebo sloužily při vojenských taženích jako přenosné ubytování.

Je-li mezi vámi milovník středověkého luxusu, i pro něj máme řešení, nabízíme také dekorativní vnitřní stany, na jejichž výrobu používáme lehkou bavlněnou látku. Teprve vnitřní stan dělá rytířský příbytek skutečně útulným a ukazuje vkus a postavení svého majitele. Zcela podle dobových podkladů.

Rádi vám poradíme při výběru jednotlivých typů stanů i materiálů, tak aby nejlépe sloužily vašemu účelu. Ať klasický podsadový tábor, týpiový tábor, nebo středověké ležení – vždy vám nabídneme optimální řešení. Naší prioritou je kvalita námi používaných stanových látek a jejich zpracování.

POZOR!! Zažít příjemnou atmosféru u ohně ve stanu vám umožní nejen týpí, nýbrž i v mongolské jurty nebo pohodlně transportovatelný Wigwam “Pantheon“ z naší nabídky.

Vzbudili jsme vaši zvědavost?

Telefon:   222 241 240, 775 773 399
E-mail:  stany@indios.cz
Web:  www.indios.cz
Kategorie:   Výroba a prodej

 

 

 

 


 

RENTS s.r.o.
Rents s.r.o. RENTS s.r.o. RENTS s.r.o.

Novinka v našem sortimentu - Vikinské stany.
Oseberg - typický vikinský stan "áčkového typu" s konstrukcí z prken, možný i ve verzi prodejního stánku. Spidstelt - nejjednodušší jehlanový stan s jednou středovou tyčí a koženými detaily. Saxon - stan "áčkového typu" s dvěma apsidami a výklopnou boční stěnou, čímž vzniká přístřešek před stanem. Naše ostatní historické stany vycházejí z podoby stanů používaných v 15. až 17. století, stanů, které tvořily kolorit polních ležení, nebo turnajových klání. Všechny naše stany je možno zvětšit vložením jedné, či více prodlužovacích spojek. Spojku lze použít i jako samostatný přístřešek. Boční stěny historických stanů nabízíme ve dvou variantách. Pevné nebo odnímatelné. Tyče všech stanů jsou zhotoveny z loupané smrkové kulatiny, je možné použít i strojově frézované tyče. Zajímavostí je stan Merlin, který má samonosnou konstrukci tvořenou středovým sloupem a nosným loukoťovým kruhem, který se nemusí kotvit napínacími lany. Stany typu Versailles se šijí stejně, jako velkoprostorová šapita, přičemž mají odnímatelné boční stěny, takže je možné vytvořit částečně nebo zcela otevřený zastřešený prostor. Stany šijeme z bavlněných stanovek v přírodní (režné) barvě, nebo v barevných kombinacích.

Telefon:  +420 315 693 058,  +420 777 769 145
E-mail:  fam@fam.czrents@rents.cz
Web:  www.fam.cz
Kategorie:   Výroba a prodej

 

 

 

 


 

Největší prodejna na camping, caravaning a outdoor v ČR   www.campingmarket.cz