Stany.cz - tradiční rozcestník pro stany všeho druhu!

Portál Stany.cz je prvním rozcestníkem na českém internetu, který poskytuje informace o výrobcích stanů, firmách zabývajících se servisem stanů, půjčováním zejména párty stanů a velkoprostorových stanů. Vyberte si na našich stránkách partnera pro Vaše potřeby. Je zde přehledný katalog firem, nabízející všechny typy stanů. 
Pokud nebudete vědět kudy kam, nevadí. Zadejte si nezávaznou poptávku! Naši partneři vám rádi odpoví! Poptávka po stanech je pohodlnou službou pro váš lepší výběr. 

Diskutujte! Pokud chcete diskutovat o stanech, zeptat se kde můžete své stany opravit, impregnovat, sehnat náhradní tyče či kolíky ke stanům, nebo se jen pochlubit fotkou ze stanování - využijte náš Facebook - Stany.cz 

Spolupracujme! Rozcestník Stany.cz vznikl v roce 2003. Nabízíme prostor pro firmy, prodejce, výrobce, dovozce stanů, pro půjčovny stanů a vybavení, pro všechny, kteří se na této výborné adrese Stany.cz chtějí zviditelnit. Naši partneři mohou mít firemní záznam, reklamní plochy, prolinkování, vzájemné odkazy, ale také využívají letákový servis na našich akcích. 

Naše další projekty vhodně doplňují činnost rozcestníku Stany.cz 
Portál pro dětskou rekreaci, školy v přírodě a letní tábory Borovice.cz umožňuje propojené informace o vašich produktech a službách (vhodné pro výrobce táborových, kempingových a turistických stanů).

Kontaktujte nás a vymyslíme zajímavou formu spolupráce! Náš email info@stany.cz a stránka Kontakt.

 

Svitap.cz