Šapitó, celty, karavanové předstany, vojenské stany, přístřešky, rodinné stany, zahradní stany, stánky, altány, nafukovací stany, dětské stany,…


 

INDIOS s.r.o. 

 

INDIOS s.r.o. INDIOS s.r.o. INDIOS s.r.o.

 

Vyrábíme táborové stany všech typů. Chcete dovybavit váš tábor novými stany? Hledáte kvalitní týpí ve kterém můžete bez obav rozdělat oheň? S důvěrou se na nás obraťte. Rádi vám poradíme při výběru jednotlivých typů stanů i materiálů, tak aby nejlépe sloužily vašemu účelu. Ať klasický podsadový tábor, týpiový tábor, nebo středověké ležení – vždy vám nabídneme optimální řešení. Naší prioritou je kvalita námi používaných stanových látek a jejich zpracování. POZOR!! Zažít příjemnou atmosféru u ohně ve stanu Vám umožní nejen týpí, nýbrž i v mongolské jurty nebo pohodlně transportovatelný Wigwam “Pantheon“ z naší nabídky. Vzbudili jsme Vaši zvědavost? 

 

Telefon:   222 241 240, 775 773 399
E-mail:  stany@indios.cz
Web:  www.indios.cz
Kategorie:   Výroba a prodej

 


 


 


  


TentWood s.r.o 

 

TENTWOOD s.r.o.  TENTWOOD s.r.o.  TENTWOOD s.r.o. 

Tradiční výrobce táborových stanů ze Mšena. Vyrábíme kvalitní dakotská týpí, podsadové stany, kuchyňské plachty, historické, vojenské a velkoprostorové stany, mongolské jurty. Šijeme z evropských bavlněných stanovek šesti gramáží, nehořlavých stanovek dvou gramáží a barevných stanovek šestnácti odstínů. Dodáváme týpiové tyče, podpěrné sloupy, obvodové tyče, kolíky, napínáky a další stanové doplňky. Provádíme opravy, čištění a impregnaci bavlněných stanů, plachet a přístřešků ke karavanům. Zkrátka vyrábíme „Stany pro život…“ – jsme v nich opravdu dobří, vyznáme se v nich, žijeme tím a baví nás to. Rádi Vám osobně řekneme více – rádi Vám odpovíme na vše, co Vás bude zajímat.

Telefon:   315 693 646, fax: 315 693 655, mob.:  777 769 149 
 E-mail:  info@tentwood.cz, Skype: famtents
 Web:  www.vltava2000.cz/famtentswww.tentwood.cz
Kategorie:   Výroba a prodej 
 


 


RENTS s.r.o.
Rents s.r.o. RENTS s.r.o. RENTS s.r.o.

Jurta je tradiční obydlí mongolských pastevců, jedná se o ojedinělý druh stanu, který obsahu konstrukční prvky připomínající spíše chatku, chatu nebo dokonce dům. Toto obydlí je díky své jedinečnosti široce využíváno jak k sezónnímu kempování, tak i k celoročnímu užívání nejen v Mongolsku, ale na celém světě. Kuželovitá střecha nepředstavuje pro vítr vesměs žádnou významnější překážku. Kruhový tvar obývacího prostoru s absencí rohů navozuje rozsáhlý prostor s možností mnoha kombinací vybavení stylového, ale i moderního interiéru. Dvě nebo více jurt je možné propojit spojovacím rámem, což umožní v kombinaci menších a větších rozměrů zařídit si obydlí o více místnostech. Něco mezi domem a více pokojovým bytem se vším příslušenstvím včetně kuchyně a sociálního zařízení. Základ kostry jurty tvoří mřížkové dřevěné skládací stěny postavené do kruhu, na nichž jsou přivázané střešní tyče vsouvané horním koncem do děr v dřevěné střešní koruně. Koruna je podepřena obvykle dvěma sloupy. Skrze střešní kruh také odchází kouř z kamen pomocí průchodky. Kouř je možné odvést i stěnou stanu. Dveře jurty mají obdélníkový tvar, užívají se jednokřídlé, ale i dvoukřídlé. V létě dosáhneme stálého chladivého průvanu vyhrnutím plátěné stěny . Během nejchladnější zimy lze zase udržet vnitřek dost teplý, pokud se stěny vybaví dodatečnou plstěnou vrstvou, tepelnou filcovou izolací ze 100% ovčí vlny, která též velmi dobře pracuje jako izolace zvuková. Nezbytnou součástí jurty nejen pro účel celoročního používání je dřevěná masivní podlaha také tepelně odizolovaná. Zařízené jurty si můžete prohlédnout  v naší stálé expozici v Korycanech u Neratovic, kde stany celoročně testujeme. 

Telefon:  +420 315 693 058,  +420 777 769 145
E-mail:  fam@fam.czrents@rents.cz
Web:  www.fam.cz
Kategorie:   Výroba a prodej

 

 

 

 


 


 

LIMANSPORT 
LIMANSPORT   LIMANSPORT  LIMANSPORT
Skautská a táborová prodejna. E-shop a kamenný obchod s potřebami pro turistiku, táboření, tramping, kemping a skauting. Nabízejí vám stany, batohy, spací pytle, karimatky, oblečení, termoprádlo, obuv, vařiče, nože, čelovky, kompasy, krokoměry, termosky, pádla, vodácké potřeby., spací pytle a batohy a vybavení pro táboření a turistiku. Největší skautská prodejna v republice. Slevy pro skupiny.  
Telefon:   377 446 782,  732 943 910 
E-mail:   limansport@centrum.cz
Web:   www.limansport.cz
Kategorie:   Výroba a prodej

 

 

 

 


 


 

FORUM SYSTÉMY, spol. s. r.o.
FORUM SYSTÉMY, spol. s r.o. FORUM SYSTÉMY, spol. s r.o.   
Výroba, prodej a pronájem stanů. Víceúčelové velkoprostorové stany s hliníkovou a ocelovou konstrukcí. Stany reklamní - jehlany, pagody, šestiúhelníky ad. Party stany, haly, sklady, přístřešky, speciální zastřešení na zakázku, markýzy, clony, textilní a membránová architektura. Výroba - autoplachty, reklamní poutače, grafika. Služby-catering, lety balónem, zajištění společenských akcí na klíč.
Telefon:   +420 547 212 976
E-mail:   info@velkostany.cz
Web:   www.velkostany.cz
Kategorie:   Výroba a prodej

 

 

  


 

SVITAP J.H.J. spol. s r.o.
SVITAP J.H.J. spol. s.r.o.

SVITAP J.H.J. spol. s.r.o.

SVITAP J.H.J. spol. s.r.o.
Kdo se jednou vyspí v tee-pee, vyrobeném z přírodní bavlněné tkaniny, které je vybavené vším komfortem, co vněm má být, toho si tee-pee získá a už nepustí. Pokud máte děti a chcete s nimi jezdit do přírody, pak se pro Vás tee-pee stane skutečným požehnáním. Je dobře skladné, mobilní, vždy čisté, slunné, větratelné a je-li správně postavené, tak i nádherné. Vyrábíme jej v průměrech 4,5m, 5,2m, 6,0m, 6,2m, 7,5m.
Telefon:   461 568 231, 605 700 614 
E-mail:  hruby@svitap.cz
Web:  www.haly-svitap.cz
Kategorie:   Výroba a prodej

 

 

 

 


 

 Největší prodejna na camping, caravaning a outdoor v ČR -  www.campingmarket.cz.