Název párty stany se vžil pro velkoprostorové stany různých rozměrů a tvarů, využívaných zejména jako zázemí pro akce pod širým nebem. Mají téměř neomezené uplatnění, takže jsou využívány pro kulturní, společenské, sportovní, propagační, firemní a jiné akce. Lze si je většinou úspěšně pronajmout i s ostatními službami.


 

RENTS s.r.o.
KUNOVSKY KUNOVSKY KUNOVSKY

Nabízíme k prodej a k pronájmu nejen stany vlastní produkce – klasické šapito, obloukové šapito, historické stany, jurty, týpí a prodejní stánky, ale samozřejmě také klasické párty stany, pagody a nůžkové stany. Jsme dynamická společnost která poskytuje rychlý a kvalitní servis, návrhy řešení pronájmu stanů, podlah, podii a nábytku. Zajišťujeme: ozvučení, osvětlení, topení, mobilní WC a další potřebné vybavení k zajištění akce na klíč odpovídající přáním a potřebám zákazníků.

Telefon:   +420 315 693 058, +420 777 769 145
E-mail:   fam@fam.czrents@rents.cz
Web:   www.fam.cz
Kategorie:   Výroba a prodej, půjčování a pronájem

 

 

 

 


 


  

Kunovský, s.r.o.
KUNOVSKY KUNOVSKY KUNOVSKY
Výroba, prodej, pronájem stanů z duralových konstrukcí s textilním či pevným opláštěním. Stany se sedlovou střechou s čelem 6 až 14m a modulovým krokem 4 nebo 5m. Stan typu "Beduín" o rozměrech 4x4m, 5x5m až 10x10m, výška u okapu 2,5m. Individuální výroba. Jsou určeny pro prezentační, společenské, promoční, sportovní akce, pro setkání, rauty, oslavy. Pro skladovací prostory, příležitostná zázemí, apod.
Telefon:   +420 547 253 013
E-mail:   stany@kunovsky.cz
Web:   www.kunovsky.cz
Kategorie:   Výroba a prodej, půjčování a pronájem

 

 

  

 

SVITAP J.H.J. spol. s r.o.
SVITAP J.H.J. spol. s.r.o.

SVITAP J.H.J. spol. s.r.o.

SVITAP J.H.J. spol. s.r.o.
Kdo se jednou vyspí v tee-pee, vyrobeném z přírodní bavlněné tkaniny, které je vybavené vším komfortem, co vněm má být, toho si tee-pee získá a už nepustí. Pokud máte děti a chcete s nimi jezdit do přírody, pak se pro Vás tee-pee stane skutečným požehnáním. Je dobře skladné, mobilní, vždy čisté, slunné, větratelné a je-li správně postavené, tak i nádherné. Vyrábíme jej v průměrech 4,5m, 5,2m, 6,0m, 6,2m, 7,5m.
Telefon:   461 568 231, 605 700 614 
E-mail:  hruby@svitap.cz
Web:  www.haly-svitap.cz
Kategorie:   Výroba a prodej, půjčování a pronájem

 

 

 

 


 


 

INDIOS s.r.o. 
INDIOS s.r.o. INDIOS s.r.o. INDIOS s.r.o.
Vyrábíme táborové stany všech typů. Chcete dovybavit váš tábor novými stany? Hledáte kvalitní týpí ve kterém můžete bez obav rozdělat oheň? S důvěrou se na nás obraťte. Rádi vám poradíme při výběru jednotlivých typů stanů i materiálů, tak aby nejlépe sloužily vašemu účelu. Ať klasický podsadový tábor, týpiový tábor, nebo středověké ležení – vždy vám nabídneme optimální řešení. Naší prioritou je kvalita námi používaných stanových látek a jejich zpracování. POZOR!! Zažít příjemnou atmosféru u ohně ve stanu Vám umožní nejen týpí, nýbrž i v mongolské jurty nebo pohodlně transportovatelný Wigwam “Pantheon“ z naší nabídky. Vzbudili jsme Vaši zvědavost? 
Telefon:   222 241 240, 775 773 399
E-mail:  stany@indios.cz
Web:  www.indios.cz
Kategorie:   Výroba a prodej

 

 

 

 


 


 

FORUM SYSTÉMY, spol. s. r.o.  
FORUM SYSTÉMY, spol. s r.o. FORUM SYSTÉMY, spol. s r.o.   
Výroba, prodej a pronájem stanů. Víceúčelové velkoprostorové stany s hliníkovou a ocelovou konstrukcí. Stany reklamní - jehlany, pagody, šestiúhelníky ad. Party stany, haly, sklady, přístřešky, speciální zastřešení na zakázku, markýzy, clony, textilní a membránová architektura. Výroba - autoplachty, reklamní poutače, grafika. Služby-catering, lety balónem, zajištění společenských akcí na klíč.
Telefon:   +420 547 212 976
E-mail:   info@velkostany.cz
Web:   www.velkostany.cz
Kategorie:   Výroba a prodej, půjčování a pronájem