INDIOS s.r.o. 
INDIOS s.r.o. INDIOS s.r.o. INDIOS s.r.o.
Vyrábíme táborové stany všech typů. Chcete dovybavit váš tábor novými stany? Hledáte kvalitní týpí ve kterém můžete bez obav rozdělat oheň? S důvěrou se na nás obraťte. Rádi vám poradíme při výběru jednotlivých typů stanů i materiálů, tak aby nejlépe sloužily vašemu účelu. Ať klasický podsadový tábor, týpiový tábor, nebo středověké ležení – vždy vám nabídneme optimální řešení. Naší prioritou je kvalita námi používaných stanových látek a jejich zpracování. POZOR!! Zažít příjemnou atmosféru u ohně ve stanu Vám umožní nejen týpí, nýbrž i v mongolské jurty nebo pohodlně transportovatelný Wigwam “Pantheon“ z naší nabídky. Vzbudili jsme Vaši zvědavost? 
Telefon:   222 241 240, 775 773 399
E-mail:  stany@indios.cz
Web:  www.indios.cz
Kategorie:   Výroba a prodej 

 


 


 

LIMANSPORT 
LIMANSPORT   LIMANSPORT  LIMANSPORT 
Skautská a táborová prodejna. E-shop a kamenný obchod s potřebami pro turistiku, táboření, tramping, kemping a skauting. Nabízejí vám stany, batohy, spací pytle, karimatky, oblečení, termoprádlo, obuv, vařiče, nože, čelovky, kompasy, krokoměry, termosky, pádla, vodácké potřeby., spací pytle a batohy a vybavení pro táboření a turistiku. Největší skautská prodejna v republice. Slevy pro skupiny.  
Telefon:   377 446 782,  732 943 910 
E-mail:   limansport@centrum.cz
Web:   www.limansport.cz
Kategorie:   Výroba a prodej

 

 

 

 


 


 

Týpko.cz


Týpko.cz slouží jako rozcestník pro výběr a nákup táborových stanů – především teepee a podsadových stanů OSADA. Teepee nabízíme ve velikostech od 2,8m (dětská teepee) až po 7,7m. Prodáváme vysoce kvalitní stany vyrobené v ČR. Zajistíme pro Vás kompletní dodávky stanů včetně všeho příslušenství – tyče na teepee, lining, kolíky, podsady ad.. Spolupracujeme s mnoha dětskými organizacemi, oddíly, školkami i dalšími zájemci o táborové stany. Na webu Týpko.cz najdete také spoustu informací o stanech.

Telefon:  +420 737 839 312
E-mail:  info@typko.cz
Web:  www.typko.cz
Facebook:  www.facebook.com/Typko.cz
Kategorie:   Prodej

 

 

 

 


 


 

JUREK S+R s.r.o.
JUREK S+R s.r.o. JUREK S+R s.r.o. JUREK S+R s.r.o.

Výroba, prodej a servis outdoorového vybavení. Kvalitní a spolehlivé stany, spacáky, karimatky, oblečení, lavinové sondy, nepropustná ponča, návleky, pláštěnky na batohy, obaly, lodní vaky, funkční ručníky a ponožky pro pobyt v přírodě, camping, turistiku, treking, expedice, horolezectví aj. v různých prostředích celého světa. Už od roku 1990.
NESPORNOU PŘEDNOSTÍ JE SPOLEHLIVÝ CELOŽIVOTNÍ SERVIS !

Telefon:   556 850 032
E-mail:   info@jurek.cz 
Web:   www.jurek.czwww.stan.cz
Kategorie:   Výroba a prodej

 

 

 

 


 


 

RENTS s.r.o. 
LIMANSPORT   LIMANSPORT  LIMANSPORT

Společnost Rents s.r.o., je přední český výrobce přírodních stanů pod tradiční značkou FAM. Stany značky FAM představují synonymum pro tradici, kvalitu, zpracování a velký výběr, ať už se jedná o klasické šapito, obloukové šapito, historické stany, jurty i pro celoroční bydlení, týpí, prodejní stánky, klasické podsady nebo křížové podsady a táborové plachty. Stany šijeme z bavlněných kvalitních druhů stanovek v přírodní režné barvě, nebo v barevných kombinacích, od gramáží 300 g/m2 až po 480 g/m2, od čisté bavlny přes směsová provedení až po stanovky s nehořlavou úpravou...

Telefon:   +420 315 693 058,  +420 777 769 145 
E-mail:   fam@fam.czrents@rents.cz
Web:   www.fam.cz
Kategorie:   Výroba a prodej