Název párty stany se vžil pro velkoprostorové stany různých rozměrů a tvarů, využívaných zejména jako zázemí pro akce pod širým nebem. Mají téměř neomezené uplatnění, takže jsou využívány pro kulturní, společenské, sportovní, propagační, firemní a jiné akce. Lze si je většinou úspěšně pronajmout i s ostatními službami


 

RENTS s.r.o.
Rents s.r.o. RENTS s.r.o. RENTS s.r.o.

K pronájmu nabízíme nejen stany vlastní produkce – klasické šapito, obloukové šapito, historické stany – klasicky kotvené nebo na samonosné konstrukci, umožňující jejich použití i v interiéru, jurty, týpí, prodejní stánky, ale samozřejmě také klasické párty stany, pagody, nůžkové stany. Dále samozřejmě nabízíme k pronájmu podlahy, pivní sety, osvětlení, ozvučení a další vybavení potřebné k zajištění akce. Naši odborníci Vám vždy rádi doporučí nejvhodnější stan včetně doplňků dle Vašich představ a požadavků.

Telefon:  +420 315 693 058,  +420 777 769 145
E-mail:  fam@fam.czrents@rents.cz
Web:  www.fam.cz
Kategorie:   Půjčování a pronájem

 

 

 

 


 


 

Kunovský, s.r.o.
KUNOVSKY KUNOVSKY KUNOVSKY
Výroba, prodej, pronájem stanů z duralových konstrukcí s textilním či pevným opláštěním. Stany se sedlovou střechou s čelem 6 až 14m a modulovým krokem 4 nebo 5m. Stan typu "Beduín" o rozměrech 4x4m, 5x5m až 10x10m, výška u okapu 2,5m. Individuální výroba. Jsou určeny pro prezentační, společenské, promoční, sportovní akce, pro setkání, rauty, oslavy. Pro skladovací prostory, příležitostná zázemí, apod.
Telefon:   +420 516 116 566
E-mail:   stany@kunovsky.cz
Web:   www.kunovsky.cz
Kategorie:   Půjčování a pronájem

 

 

  

 


 


 

SVITAP J.H.J. spol. s r.o.

 

SVITAP J.H.J. spol. s.r.o.

SVITAP J.H.J. spol. s.r.o.

SVITAP J.H.J. spol. s.r.o.

 

Kdo se jednou vyspí v tee-pee, vyrobeném z přírodní bavlněné tkaniny, které je vybavené vším komfortem, co vněm má být, toho si tee-pee získá a už nepustí. Pokud máte děti a chcete s nimi jezdit do přírody, pak se pro Vás tee-pee stane skutečným požehnáním. Je dobře skladné, mobilní, vždy čisté, slunné, větratelné a je-li správně postavené, tak i nádherné. Vyrábíme jej v průměrech 4,5m, 5,2m, 6,0m, 6,2m, 7,5m.

 

Telefon:   461 568 231, 605 700 614 
E-mail:  hruby@svitap.cz
Web:  www.haly-svitap.cz
Kategorie:   Půjčování a pronájem

 

 

 

 

 

  


 

FORUM SYSTÉMY, spol. s. r.o.
FORUM SYSTÉMY, spol. s r.o. FORUM SYSTÉMY, spol. s r.o.   
Výroba, prodej a pronájem stanů. Víceúčelové velkoprostorové stany s hliníkovou a ocelovou konstrukcí. Stany reklamní - jehlany, pagody, šestiúhelníky ad. Party stany, haly, sklady, přístřešky, speciální zastřešení na zakázku, markýzy, clony, textilní a membránová architektura. Výroba - autoplachty, reklamní poutače, grafika. Služby-catering, lety balónem, zajištění společenských akcí na klíč.
Telefon:   +420 547 212 976
E-mail:   info@velkostany.cz
Web:   www.velkostany.cz
Kategorie:   Půjčování a pronájem